Zdjęcia z Chios i nie tylko

4.VII-30.IX 2008

powrót na stronę główną

16.IX.2008 - Ludzie i praca

To nie jest tak, że siedzę na tej wyspie i nic nie robię, tylko zdjęcia czasem. Mimo wszystko, jestem tu na praktykach. W tej galerii zamieszczam zdjęcia części ludzi, z którymi pracujemy lub przebywamy w biurze. Jest także kilka dodatkowych.

Konrad - czyli mój kolega ze szkoły, z którym przyjechałem na Chios właśnie na praktyki. Okazało się, że w naszej firmie praktyki odbywa więcej osób. Między innymi...

Katarina - Angielka jamajskiego pochodzenia. Jest tutaj od wiosny do końca września i kręci filmy o wyspie. Była z nią także Angielka, Deborah, ale musiała wcześniej wyjechać. Wcześniej nie wpadłem na pomysł zdjęć portretowych, więc jej takiego nie zrobiłem.

Diana, Włoszka. Przyjechała ze dwa tygodnie temu. Zajmuje się wyszukiwaniem informacji i tłumaczeniami. Będzie tu 5 miesięcy.

Xin Jiang Vincent - Chińczyk. Vincent to jego nazwisko, ale łatwiej nam je zapamiętać, więc tak go nazywamy. Programuje. Także przyjechał niedawno ale na prawie 10 miesięcy. Możliwe, że za jakiś czas zacznie się zastanawiać czy podjął właściwą decyzję.

Dimitris - Grek. On akurat nie jest studentem. To programista, który pracuje w tym samym biurze ale nie współpracuje bezpośrednio z nami. Nasz przełożony - również Dimitris - był w Turcji, gdy robiłem te zdjęcia, więc go tu nie ma.

Oczywiście w biurze nie robię cały czas zdjęć tylko np. piszę programy. Pracuję.

No właśnie.

Trochę mi jednak czasem przeszkadza mój pokrowiec na laptopa, który kupiłem sobie przed wyjazdem.